"Členství v klubu mi neustále pomáhá rozšiřovat si obzory, jak se srozumitelně a smysluplně prezentovat na internetu."

Pavel Hub - Lektor Ashtanga Vinyasa jógy a autor
online programů -
www.yogalibre.cz

Kdo jste a co děláte?

Mé jméno je Pavel Hub a pomáhám lidem se sedavým zaměstnáním zbavit se bolestí zad, získat větší flexibilitu, zlepšit svou koncentraci, a také pomáhám předcházet zraněním, protože většina lidí, kteří chodí na mé lekce a semináře také aktivně sportují. To vše dělám články na svém blogu, online lekce nebo lekce naživo anebo také skrz specializované semináře a intenzivní pobyty, které jsou ve většině případů vyprodané.

Učím Power jógu a Ashtanga Vinyasa jógu, co jsou takové dynamické jógové styly. A v neposlední řadě učím a vedu kurzy pro učitele jógy, kde vše, co jsem zmínil, učím další lidi, jak to předávat dál.

Jaká byla vaše výzva na začátku?

V podstatě od začátku, co vedu lekce a semináře, mi šlo o to, abych se o tyto cviky a techniky mohl podělit s co nejvíce lidmi a abych to udělal co nejefektivnější cestou. Jednou z nich byl již delší dobu připravovaný intenzivní týdenní pobyt. Do té doby jsem ale dělal jen víkendové pobyty, které navíc měly jiný formát. Já jsem potřeboval zjistit, dozvědět se, jak tento týdenní pobyt prezentovat, jak jim sdělit, co od tohoto pobytu mohou očekávat a co jim takový týden přinese, aby se o něj vůbec zajímali a chtěli na něj jet.

Jak důležité bylo členství v Klubu pro váš byznys?

Členství v klubu mi neustále pomáhá rozšiřovat si obzory, jak se srozumitelně a smysluplně prezentovat na internetu.

Jaké konkrétní strategie nyní využíváte?

Postupně procházím všemi tréninky, protože všechny jsou zajímavé, všechny jsou přínosné, a postupně je integruji do svého online podnikání. A co mě nejvíc zaujalo, oslovilo a pomohlo, byla Technika 3X, abych 3x zopakoval akci k danému produktu nebo dané službě. Určitě se ještě v blízké době chystám integrovat Zlatou bránu, protože to už mám tak nějak v hlavě, takže to bude další na řadě.

S čím konkrétně vám Pavel pomohl?

Jak už jsem zmínil, šlo především o ten týdenní jógový pobyt, ve kterém jsem díky tipům a díky video mentoringu zvýšil obsazenost o 50 %.

Jak hodnotíte svou cestu s odstupem nyní?

Myslím, že nyní si počínám více sofistikovaněji a strategicky, ale také bych řekl, že to nejlepší teprve přijde. Co se týče AHA momentů – neřekl bych úplně AHA moment, ale spíše, co mě hodně zaujalo, co se mnou hodně rezonuje, byla dvě prohlášení, která Pavel zmínil na konci jednoho tréninku. Za mě osobně si myslím, že by to mělo být takové přijímací čestné prohlášení pro vstup do mentoring klubu. Ta dvě prohlášení jsou, že udělám maximum pro to, aby mé produkty a služby maximálně lidem pomohly a zároveň udělám vše pro to, abych inspiroval ke koupi ty, kterým můj produkt nebo služba pomůže.

Jak byste Pavla popsal?

Pavel Říha je jasný příklad toho, že když to člověk nevzdá a pracuje na sobě, tak může dosáhnout úžasných výsledků. Také je to člověk, který pomáhá lidem v jejich online podnikání.

Co byste poradil začínajícím podnikatelům?

Určitě jděte do mentoring klubu, protože osobně jsem měl možnost vyzkoušet i zahraniční mentoring právě na téma online podnikání, byl jsem tam rok. Bylo to za několikanásobně vyšší cenu a až na několik případů, které jsme řešili, je naprosto srovnatelné, co Pavel nabízí. Navíc je to několikanásobně levnější. Tím chci říct, že je to srovnatelné s tím, co najdete na světové úrovni. Pokud třeba váháte nebo přemýšlíte, jak dál posunout své podnikání, tak určitě tento mentoring klub doporučuji. I kdyby nic jiného, tak jen na zkoušku. Ale musím říct, že můj osobní názor je takový, že i kdybyste využili jen dva tréninky z Klubu, první na to, jak vytvořit nějaký produkt/ službu a druhá věc, jak produkt/ službu prodávat, tak si myslím, že máte vystaráno a máte zaplaceno tento Klub po celou dobu vašeho života, protože tohle jsou dvě základní věci, a těch je tam spoustu plus s dalšími tréninky. To je moje doporučení.