Mrzí mě to. Online podnikání zřejmě nebude váš šálek kávy. 

Mrzí mě to, ale díval jsem se na váš výsledek testu a upřímně ... není to žádná sláva.

Opravdu se bojím, že online podnikání není váš šálek kávy. Pořádně to všechno zvažte. Jste přesvědčeni o tom, že online podnikání je vaše cesta? Pokud ne, chápu to a je to naprosto v pořádku. Přeji vám hodně štěstí v životě.

Pokud jste ale opravdu přesvědčeni, že je to vaše cesta. No ... Dobrá! Pak je třeba opravdu ZÁSADNÍM ZPŮSOBEM změnit váš způsob uvažování. Nabízím vám KPZ. Kurz poslední záchrany :-) 

Nebude to snadné, nicméně, pokud jste o tom přesvědčeni a budete makat, dokážete to. Úspěch je 1 % talentu a 99 % tvrdé práce. Na to nikdy nezapomínejte. 

 Já taky neuměl mluvit před lidmi, měl jsem vše připravené slovo od slova, někteří lidé se mi smáli, že já v životě prezentovat nemůžu ... ale já se nevzdal. Makal jsem, chodil jsem na kurzy, učil se od nejlepších ... a hlavně šel do akce! Mluvil, mluvil a znovu mluvil před lidmi. A dnes?  Můžu mluvit před stovkami i tisícemi lidí a zvládám to skvěle. Vše je o tréninku a nastaveném mindsetu.

Jak to máte s online podnikáním vy? Myslíte to upřímně, anebo jste to chtěli jen tak zkusit?

Pokud to myslíte upřímně, vyplňte tento formulář a já vám zašlu více informací. 

Vaše osobní údaje (jméno a e-mail) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany údajů vycházejících z EU legislativy. Stisknutím tlačítka souhlasíte se zasíláním e-mailových tipů od Pavla po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz "Odhlásit se" v každém zaslaném e-mailu .