Slušný výsledek! Gratuluji. 

Je u vás vidět velká touha po svobodě a nezávislosti. Potenciál na to stát se TOP online podnikatelem tam je, ale je třeba makat. Asi to nebude hned, ale podnikání nebývá zpravidla sprint, ale spíše maratón. Pokud vytrváte, úspěch vás nemine. 

 • Co je to, co vám chybí?
 • Proč ještě nejste placen za to, co děláte a čem vynikáte?
 • Předpoklady na to máte ...
 
 • Bavil jsem se se spoustou lidí, jako jste Vy, hodně z nich mi říkalo, že zkouší budovat komunitu, vytvořili si FB stránku, mají svůj produkt, někteří dokonce třeba i testovali FB reklamu ... ale NĚCO tomu chybí. 
 • Viděl jsem u nich právě tu velkou touhu po svobodě a nezávislosti, chtějí se stát pánem svého života, užívat si život naplno ... Ale ne a ne toho dosáhnout. Někteří dokonce i pochybovali, zda to je jejich cesta. 
 • Všiml jsem si, že často mají hodně aktivit a závazků a na podnikání jim nezbývá příliš mnoho času ... a naprosto rozumím, že pokud do toho investují energii, čas (a mnohdy i peníze), a nevidí výsledky, tak to může mnohé otrávit ... 

 

Mezi nejčastější zprávy patřily ...

 • "Mám blog, napsala jsem e-book, spravuju si komunitu, dokonce i zkoušela FB reklamu ... ale nefunguje to moc dobře ... něco tomu chybí ... nevím, kde dělám chybu ..."
 • Nejsem si jistý, které oblasti se věnovat ... mám více oblastí, nad kterými se rozhoduji, dokonce jsem to zkoušel, ale cítím, že to není ono ... můžeš mi poradit jak najít svoji vášeň? Jak jsi začínal Ty?
 • "Okolí mě spíše odrazuje, nechápou, že se člověk může živit online ... snad krom několika nejbližších kamarádek ... ani se mi už moc nechce sdílet svoje úspěchy ... chybí mi někdo, s kým bych to mohla
  zasdílet,
  probrat to, co nám funguje a co ne ... zkrátka nebýt na to sama ... "
 • "Pavle jak se vzděláváš ty? Všude kolem sebe vidím velké množství materiálů a nevím, čemu se věnovat dříve ... spousta těch věcí není kvalitních anebo není úplně relevantní pro moje podnikání ... "
 • "Produkt mám myslím kvalitní, tématu opravdu rozumím ale neumím ho dostat mezi lidi ... už se cítím demotivovaná. Největší problém je pro mě asi technika ... nejsem opravdu technický typ, jsem spíše orientovaná na mezilidské vztahy ... hodně se trápím s placenou FB reklamou ... Nemáš nějaký tip?" 
 
A tak bych mohl pokračovat dlouho ...

Mám vždy radost, když vidím někoho, komu se to podařilo a plní si sny pomocí online byznysu. Ale více je těch, kteří neuspějí. Přitom problémy těchto lidí se často opakují ...To klíčové, co potřebuje online podnikatel pro úspěch by se dalo shrnout do tří klíčových faktorů. 

3 klíčové faktory úspěchu

 1. Komunita

Za naprostou zásadní element považuji komunitu. Mít kolem sebe lidi, kteří řeší podobné problémy, jako Vy, sdílet s nimi svoje pokroky, úspěchy, ale i neúspěchy a navzájem se posouvat. Také je super obklopit se lidmi, kteří již dosáhli to, co je váš cíl. Úspěšnými podnikateliexperty, mentory, ... Člověk může dosáhnout úspěchu sám, ale s těmi správnými lidmi kolem to zvládne mnohem, opravdu mnohem rychleji. 

 

2. Know-how

Základem je najít obor, ve kterém vynikám, mám v něm vášeň a zároveň je po tom i poptávka na trhu. To pro většinu lidí není až takový problém. Téměř každý z nás máme své téma, ke kterému máme blízko a ve kterém můžeme být prospěšný ostatním lidem. Často to je něco, co považujeme za samozřejmost, jde nám to přirozeně ale pro ostatní lidi je to problém. A za to, že jim s tímto problémem pomůžeme jsou ochotni platit. 

To, co bývá častěji problém je fakt, že online podnikatel se musí zorientovat v mnoha oblastech, nejen ve svém oboru, ale musí porozumět také tvorbě webů, prodejním kanálům, sociálním sítím, budování komunity, e-mailingu, copywritingu, webinářům, účetnictví a mnoha, mnoha dalším věcem. Není to jednoduché (ale ani nic, co by se nedalo zvládnout), ale člověk musí tomu věnovat časmít kvalitní zdroje, odkud může čerpat. 

3. Nástroje a technika

Třetí oblastí, která je naprosto klíčová pro zvládnutí pozice online podnikatele jsou nástroje a obecně technika. Existují stovky nástrojů na nejrůznější oblasti a vyznat se v nich je opravdu náročné. Je nutné pečlivě vybrat, co je vhodné právě pro náš typ podnikání (protože hodně z nich je super, ale nehodí se pro oblast online podnikání ...) a samozřejmě se s tím nástrojem naučit pracovat. To je pro řadu lidí ten nejtěžší úkol (a naprosto vám rozumím ...). Ovšem s trochou trpělivosti a pílí se to dá zvládnout. Není to žádná raketová věta, ač se to tak zpočátku může jevit. 

 • To je všechno hezké ... ale co se s tím dá dělat?
 • Mám pro vás řešení. 

Digitalizace a přesun společností na internet zažívá v současné době nebývalý rozmach. Chopte se této příležitosti.

Krize nebo příležitost? 

 

Vytvořil jsem tu největší knihovnu online podnikání na českém internetu. Je plná kvalitních videonávodů, screencastů, případových studií a dalších hodnotných materiálů. 

Celkem jde o 171 nadupaných tréninků složených z 568 videí. Přes 200 hodin kvalitního obsahu. A neustále vytváříme další. 

V současné době zažívá online podnikání neuvěřitelný boom a přesouvá se do něj velké množství podnikatelů. Uspět v něm však je náročné a o to více, pokud je na to člověk sám. Jsou tři základní kategorie podnikatelů. 

 • První z nich již mají velmi dobrou zkušenost s online podnikáním, anebo opravdu velké finanční prostředky na to zaplatit si TOP specialisty. Těch je zhruba 1% . 
 • Druhá skupina jde metodou pokus omyl, vyzkouší FB reklamu, nefunguje jim to, tak zkusí jiný obor, opět nic, zaplatí si markeťáka, který jim za drobný peníz slibuje zázraky a po měsíci zjistí, že to taky není cesta. Těch je většina. A nebudu vám lhát, většinou moc dobře nedopadnou. 
 • A pak tu máme třetí skupinu. Nemají zpravidla velký finanční kapitál ani velký tým zaměstnanců. Často začínají ještě u současné práce. Co je však odlišuje, že mají vizi, sen, motivaci a odhodlání. Peníze chtějí investovat chytře, využívat moderních nástrojů na automatizaci, obklopit se lidmi, s podobnými cíli a vzájemně se inspirovat.

 

A právě pro tuto třetí skupinu vznikl náš klub. 

Mentoring klub
Placen za svou existenci

 

Jsme největší komunita online podnikatelů v České republice.

Podnikáme online bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíme a náš byznys běží nonstop i bez osobní přítomnosti.

Jsme placeni za svou existenci.

Jednou z hlavních výhod členství v našem klubu je právě nadupaná online knihovna. Pojďme se na ní podívat blíže. 

Jaká jsou témata těchto tréninků? 

 • Automatizace práce
 • Copywriting
 • E-mail marketing
 • FB reklama
 • Grafika
 • Kreativita
 • Osobní značka
 • Poznání zákazníka
 • Produktivita a efektivita
 • Psychologie prodeje
 • Sociální sítě
 • Technické návody
 • Tvorba obsahu
 • Tvorba webů
 • Videa a webináře
 • Zákony a administrativa

Pojďme si to představit konkrétně ... 

Chápu, že ne každý si to dokáže představit reálně představit. Pojďme si to vzít tedy na konkrétním příkladu. Vezměme si podnikatele, který již má vybudovanou databázi zákazníků, na které má e-mailový kontakt a rád by toho efektivně využil ve svém podnikání. A tak jde do našeho Mentoring klubu, vyhledá si tréninky na e-mail marketing a tam najde tento trénink. 

Jak můžete vidět, tak Míla Látal nahrál trénink Automatizace kampaní ve SmartEmailingu, který má celkem 22 videolekcí. Trénink si rozklikne a v něm najde jednotlivá videa i s popisem, co dané video obsahuje. 

Každá lekce zároveň obsahuje i MP3 záznam a někdy i pracovní listy a další podklady. A podobným způsobem jsou zpracovaná všechna témata potřebná pro úspěch v online podnikání. Vše je srozumitelně podáno krok po kroku, že to zvládne i začátečník. 

Pro koho jsou tyto tréninky určeny? 

 • Experty, konzultanty, mentory
 • Podnikatele, kteří mají alespoň část byznysu online
 • Marketéry i další lidi, kteří se chtějí vzdělávat
 • Zkrátka lidi, kteří chtějí poskytovat své know-how prostřednictvím internetu

To je sice super, ale ...  i knihovny jsou plná milionů knížek, které nikdo nečte. Na internetu je taky neuvěřitelné množství obsahu, které nečtu. V čem je tohle jiné? 

Super otázka!

Naše tréninky mají dvě zásadní odlišnosti

 • Aktuálnost
 • Jsou velmi, velmi konkrétní - krok po kroku vám ukážeme jak nastavit FB reklamu, jak upravit video, jak si vytvořit profil ideálního zákazníka, ... 

Vezměte to, co vám nabízím a ...

Pojďte se živit online.

Do světa vobody a nezávislosti, kde Vy jste pánem svého času.

ALE! 

Nicméně máte pravdu v jedné věci. Také mi to došlo. Byl to můj velký AHA moment.

Ani sebelepší informace nestačí, kdy že je na to člověk sám.

Lidé potřebují být členy komunity, vzájemně sdílet svoje know-how, úspěchy i neúspěchy. Ideálně mít i zkušenější lidi, kteří již dokázali to, kam oni sami míří. Mít někoho, kdo jim dá zpětnou vazbu, posune jejich byznys a nasměruje je. Zkrátka nějakého mentora či experta. 

Proto jsem se rozhodl najít lidi, kteří mají dostatek zkušeností a mají stejnou vášeň pomáhat ostatním jako já, aby mi v tomto pomohli. A tak vznikl tým expertů v Mentoring klubu. 

 

Tým expertů Mentoring klubu

Pavel Říha

Stratég
Stratég expertního byznysu, tvůrce největších online kampaní v Česko-Slovensku a mistr efektivního prodeje.

Per Popek

Podporovatel
Nekonečně energický hvězdotvůrce, správce sociální komunity a průvodce světem online podnikání.

Hana Trnčáková

Požitkář
Krotitelka chaosu, vášnivá šlechtitelka klidu a zastánce pravdivé komunikace nejen mezi lidmi, ale hlavně k sobě.

Miloslav Látal

Robot
Vymítač technických antitalentů, tvůrce jasných návodů a generátor odpovědí na otázky, které jste se zapomněli (a měli) zeptat.

Tito experti se stanou vašimi průvodci, se kterými budete řešit rozvoj svého online podnikání i nejrůznější problémy při jejich pravidelných konzultacích a insider mentorinzích. 

 • Zajímá vás, co to je INSIDER MENTORING? Je to pravidelné setkání expertů, kde řešíme ty nejklíčovější témata, která mohou ZÁSADNÍM ZPŮSOBEM ovlivnit váš byznys. Vše tam řešíme na rovinu a máte možnost na cokoliv zeptat. 

 

Seznam TOP nástrojů pro automatizaci a rozvoj podnikání

 

Navíc jsem dohromady i seznam 70+ ověřených nástrojů, které budete potřebovat pro fungování a automatizaci vašeho podnikání. Na řadu z nich jsem vám vyjednal i slevu. 

 • Tak například naši členové mohou tvořit web, využívat fakturační systém FAPI a e-mailový systém SmartEmailing na tři měsíce zcela ZDARMA.  

Z jakých oblastí jsou tyto nástroje? 

 • Tvorba webových stránek
 • Automatizace
 • Fotobanky a online tržiště
 • E-mail marketing a komunikace
 • Webináře a živé vysílání
  A mnoho, mnoho dalšího ... 
 • Úkoly a plánování
 • Analýza trhu
 • Grafika
 • Sociální sítě
 • Fakturace a platební brány

Můžete jít samozřejmě vlastní cestou a zkoušet nové a nové nástroje, ale upřímně je jich obrovské množství a mně samotnému trvalo dlouhé roky a stálo velké množství peněz, než jsem našel ty, které považuji za nejlepší. 

 • Tak proč znovu vynalézat kolo, když můžete nasednout na raketoplán a odstartovat s námi? 
0
Členů
0
Zkušení mentoři
0
Kvalitních videotréninků
0
Ověřených nástrojů

Zcela otevřeně. Pokud se chcete živit předáváním svého know-how online a využít roustoucího potenciálu online vzdělávání, tak máte 2 hlavní cesty. 

 

 • Můžete jít sami, vzdělávat se na nejrůznějších kurzech, seminářích a dalších akcích a zkoušet to sami metodou pokus-omyl. Jsou určitě tací, kteří to zvládnou. Těm gratuluji a držím palce.
 • Řada z vás ale možná naopak ocení možnost zapojit se do skvěle fungující komunity, využít už existujícího know-how, mít na jednom místě nástroje a návody na vše potřebné a navíc získat k ruce zkušené mentory. Pro ty z vás je tu právě Mentoring klub Placen za svou existenci. 

 

To zní super ... a kolik to vyjde? 

Měsíční členství v naší komunitě stojí 1 990 Kč.

Není to málo, ale v porovnáním s celkovou hodnotou vzdělávání v klubu a podporou mentorů je to velmi zajímavá nabídka. Jen celková hodnota videotréninků se odhaduje přibližně na 287 500 Kč. 

.

.

.

Váháte? Naprosto rozumím. Zejména v počátčcích online podnikání musí podnikatel opravdu důsledně zvažovat, do čeho investovat své omezené množství peněz. Musí zvažovat: 

 • Co mu ta daná věc přinese
 • Co ho ta daná bude stát

Odborně se tomu nazývá ROI (Return on investments), úplně zjednodušeně to říká kolik korun nám přinese každá koruna vložená do toho daného projektu. 

A víte co považuju za jeden z nejlepších druhů investice? Investice sám do sebe.

„Investice do vědění nesou nejvyšší úrok.“
Benjamin Franklinamerický autor, politický teoretik, politik, vědec, občanský aktivista a diplomat 1706 - 1790

Já sám jsem investoval miliony korun, abych se mohl učit od těch nejlepších lidí na světa a nyní toto know-how mohl předávat dál. Protože získáte znalosti, které vám už nikdo nevezme a pokud to uchopíte za správný konec, tak z toho budete těžit do konce života. Já jsem díky těmto investicím vydělal za poslední 3 roky přes 35 milionů korun. 

Nicméně obezřetnost je určitě na místě. Vždy a všude. Proto jsem se rozhodl vám dát nabídku. Když vstoupíte do našeho klubu v nejbližších 24 hodinách, tak vám nabízím slevu. A to ne ledajakou. Podívejte se sami. 

MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ

35% SLEVA:
1 990 Kč/měsíc
 
1 290 Kč/měsíc

 

★ NEJPRODÁVANĚJŠÍ VARIANTA ★

DNES 50% SLEVA!
1 990 Kč/měsíc
 
990 Kč/měsíc

 

58% SLEVA:
1 990 Kč/měsíc
 
832 Kč/měsíc

 

Pojďme shrnout, co vše můžete díky členství v Mentoring klubu Placen za svou existenci získat. 

 • Získáte přístup k ucelenému know-how 171 tréninků, jak vytvořit svůj vlastní ONLINE STROJ NA PENÍZE, vydělávat 24/7 a začít žít svobodným životním stylem nezávisle na místě a čase
 • Objevíte ty nejefektivnější online strategie současnosti a poznáte kouzlo automatizace
 • Na začátku absolvujete interaktivní test, který vám doporučí tréninky vhodné přímo pro vás
 • Získáte přístup do DENÍKU ÚSPĚCHŮ, kde získáte zpětnou vazbu, podporu a motivaci od ostatních členů klubu
 • Stanete se členem největší komunity online podnikatelů v ČR se 431+ členy
 • Každý měsíc máme pravidelné živá setkání v Praze či v Brně (momentálně bohužel zrušená, ale už se moc těším, až je obnovíme!)
 • Každý čtvrtek se můžete těšit na nové tréninky v klubu! 
 • Každý měsíc pro vás pořádáme INSIDER MENTORING s našimi experty, kde řešíme nejaktuálnější témata
 • Tento mentoring klub je vlastně online univerzita, kde naleznete vše, co potřebujete pro úspěch vašeho podnikání
 • Naleznete zde katalog na 70+ unikátních nástrojů, které budete potřebovat pro úspěch vašeho byznysu
 • Na klíčové nástroje, jako je např. Mioweb, FAPI či SmartEmailing jsme vyjednali velmi zajímavé slevy pouze pro členy
 • Pravidelně publikujeme takové rozhovory s experty z nejrůznějších oborů, které můžete často potkat i na našich živých akcích

30-DENNÍ ČLENSTVÍ

35% SLEVA:
1 990 Kč/měsíc
 
1 290 Kč/měsíc

 

★ NEJPRODÁVANĚJŠÍ VARIANTA ★

DNES 50% SLEVA!
1 990 Kč/měsíc
 
990 Kč/měsíc

 

58% SLEVA:
1 990 Kč/měsíc
 
832 Kč/měsíc

 

Zajímá vás, co přineslo členství v klubu našim stávajícím členům? Proč jsou vlastně členy? Nás také. Tak jsme se jich zeptali za vás. 

 

Velkou výhodou je, že členového našeho klubu jsou velmi sdílnívzájemně si pomáhají a motivují se. I díky tomu se velká část z nás může živit online a plnit si svoje sny. Přečtěte si některé z komentářů našich členů. 

A nezapomeňte, že na uplatnění mega slevy máte jen 24 hodin. 

 • Tak co, jste připraveni udělat rozhodující krok ve vašem podnikání? 

30-DENNÍ ČLENSTVÍ

35% SLEVA:
1 990 Kč/měsíc
 
1 290 Kč/měsíc

 

★ NEJPRODÁVANĚJŠÍ VARIANTA ★

DNES 50% SLEVA!
1 990 Kč/měsíc
 
990 Kč/měsíc

 

58% SLEVA:
1 990 Kč/měsíc
 
832 Kč/měsíc

 

MÁTE OTÁZKY?

V případě, že máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo na tel. +420 774 304 314.

Pozn. Na telefonu jsme vám k dispozici od 9 do 18 hod. V případě nedostupnosti zanechte SMS, zavoláme vám zpět.